Google Adwords  Bakiye İadesi Hakkında 26EKİ
Google Adwords Bakiye İadesi Hakkında

              Google Adwords reklamı vermek için hesap kartı kredi kartı veya havale yolu ile hesabınıza TL yüklemesi yapabiliyorsunuz, hesabınıza yatırdığınız ücretin geri iadesi münkün bunun için sadece hesap iptali yapmanız gerekmektedir.
      Hesap iptali tercihleri bölümünde  hesap durumu kısmından kolayca yapılmaktadır...

               Durun bir dakika gitmeyin evet geri iade talep ettiniz ama eğer ABD bankasından ödeme yaptıysanız kısa sürede para tarafınıza ulaşıcaktır 
 Türk bankasından yapılan ödemelerin size ulaşması 10 ila 16 haftayı bulmaktadır. kredi veya banka kartı ile ödeme yaptıysanız geri ödeme bu kartlara sağlanıcaktır sadece ödeme sağlanan yere ödeme geri yapılır. Bu durumda havale ile yaptıysanız havale gönderdiğiniz bir hesaba ait İ ban vermeniz gerekmektedir bunu destek bölümünden halledebilirsiniz.

            Eğer bu kadar zamanım yok derseniz bakiyeli hesaplarınızı %50 ile satın alabiliriz bunun için bizimle irtibata geçmeniz ve ödeme kanalı doğrulaması yapmanız gerekmektedir  hesap askıya alınmış olmamalıdır. Detaylar için:
https://www.adsreklam.net/hizmet/17/google-adwords-bakiyeli-hesaplarinizi-satin-alalim


              Askıya alınmış bir hesapta bakiyeniz olması durumunda ne yazik ki özellikle son günlerde sık yaşanan Adwords tarafından  param iade olmuyor şikayetleri ile gündeme gelen bir durum var doğru sandıgınız ama aslında poltiklarına aykırı olan aşağıda belirteceğim işi yapan arkadaşlar boş yere içinde yüksek miktarlarda bakiye kalan hesaplarını askıya aldırıyor 
              Dikkatli olmanızı özellikle smm panel, jigolo, evden eve nakliyat, hurdacı, korsan taksi  reklamı yayınlayarak politikları ihlal  eden hesaplarınızda çok fazla bakiye tutmamaya çalışın çünkü askıya alındığı zaman o ücret aylar sonra size iade olmaktadır. 

                             Saygılarımızla Adsreklam.net ekibi..

Adwords de yatırılan bakiye geri iade alınırmı ?

Adwords maliyetlerinizi %50 azaltalım, yanında ücretsiz reklam optimizasyon desteği verelim.

Sadece maliyetlerinizi azaltmakla yetinmeyip, ayni reklam kampanyası ile çok daha fazla müşteriye erişmeni sağlayalım Detaylı bilgi için bize ulaşın bölümüne tıklayınız.