Staff Projesi 14EYL
Staff Projesi

YENİ DÖNEME HOŞGELDİNİZ MÜŞTERİ PLATFORMUMUZ AÇILDI TIKLAYIN

Merhaba, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına ''Afyon Park Avm Ofisler (Residans)'' adresindeki 2.şubemizden 10 personel görevlendirdik.
Hizmet kalitesini derli toplu olduğunu takip edebilmek adına kurduğumuz müşteri platformumuz

NEYİ AMAÇLADIK; Artık rapor ve destek sürelerini 10 personel ile ve onları tetikleyici önlemler ile mesai saatleri içerisinde dakikalara kadar düşürdük.
TETİKLEYİCİ ÖNLEMLER NEDİR?;Tüm müşterilerimizin hesapları bir havuz içerisinde personellerimizde olacak buradan herkes herkesin müşterisine rapor gönderebilecek ve onlara rapor göndermeleri yada bir sorunu çözmeleri halinde para ödülü vermekteyiz.
VİP MÜŞTERİ NEDİR?; Bazılarınız kişisel olarak günlerdir sabahladığımı görücekler çünkü gündüzleri çalışmamı kitleyecek kadar whatsapp görüşmesi yapmaktayım çok sancılı bir geçiş dönemi yaşadık 10 personel bulma ve eğitme süresinde reklamların çıkışına ağırlık verdiğimizden rapor gönderimleri aksadı mesela @
Soulboos; adlı arkadaş 23 gündür reklamım yayınlanmıyor diyor ama aslında yayınlanmış %80'i bütçesinin bitmiş bile bunu ona söyleyemedik çünkü 24 saat olan rapor süresini 10 dakikaya indirmekle meşkul olduğumuzdan ya reklamını daha az cıkacaktık yada raporunu geç verecektik buradan özür dileriz kendisinden. Vip ise bu süreçte bize anlayış ve güven gösteren müşterilere ömür boyu verdiğimiz özel bir ihtimas ve gerçekten hakları ödenmese de verebileceğimiz en iyi şartları onlara verdik.
VİP ÜYELİK PARA İLE SATILIR MI?; Kesinlikle hayır bazı şeyler para ile ödenmez.

559 ÜYEMIZE 309 ADET GÖREV YAPTIĞI IÇIN 283 ADET ÖDEME YAPILMIŞTIR VE TOPLAMDA 31 GÖREV VERILMIŞTIR.

AdsReklamNet Müşteri Platformu Tekgelir.com açıldı.!!!

Google Ve Sosyal Medyada Reklamlarınız Olsun

İşlerinizi büyütmek için en iyi yol Google, İnstagram ve Facebook üzerinde profesyonel olarak reklamlarınız olsun. Üstelik ocak ayı sonuna kadar ek bakiyeli paketlerimiz ile.