Size Yönlendirdiğimiz, Müşteri Başına Ödeme Yapın
Müşteri yok ise maliyet yok, Sadece İzmir ve Afyon Şubelerimize yakın işletmelerde uygulanmakta.

Size yönlendirilen müşteri başına ödeme yapabileceğiniz, kesin sonuç odaklı dönüşüm kampanya türüne ek yenilikçi bir reklam hizmeti sağlıyoruz.
     Dönüşüm reklamlarındaki yanılma oranı tamamen ortadan kalkıyor yüksek ve genellikle yanılan yapay zekaya sahip bir şekil yerine ekiplerimiz ile ilerliyor dolayısı ile size sadece müşteriye yönlendireceğimiz bilgisi beklemek kalıyor.

 Satışa giden tüm reklamcılık faaliyetleri, müşterileriniz ile ilk temas dahil bizim ekiplerimiz tarafından yapılıp süreç tamamlanana dek temas sürmekte, bu sayede ticari faaliyet kesin bir ihtimal ile tamamlandıktan sonra maliyet yansıtılmaktadır.

Hizmet bedeli ve uygulanan bölgeler.
Şu aşamada  Afyon ve  İzmir’de bulunan şubelerimize 50KM kare çevresindeki işletmelere hizmet verilmekte başvuru için aşağıdaki link üzerinden bize ulaşın formu ön başvuru yapabilir verilen ürün yada hizmetiniz uygun bulunması durumunda, hizmet maliyeti sektör rekabeti göz önüne alınıp size bildirilir, onaylamanız durumunda ekip arkadaşlarımız sizi ziyaret eder ve kalan işlemleri tamamlar.

Hizmet bedeli rekabet ölçütlerine göre değişkenlik gösterir.

https://www.adsreklam.net/iletisim

Google Ve Sosyal Medyada Reklamlarınız Olsun

İşlerinizi büyütmek için en iyi yol Google, İnstagram ve Facebook üzerinde profesyonel olarak reklamlarınız olsun. Üstelik ocak ayı sonuna kadar ek bakiyeli paketlerimiz ile.